[su_post field="post_title" default="" before="" after="" post_id="" post_type="post" filter=""]

Zgodnie z planem rozbudowy sieci informujemy o nowo otwartej myjni na terenie Bytomia, która mieści się przy ul. Chorzowskiej. W najbliższym czasie przewidujemy otwarcie kolejnych dwóch naszych lokalizacji tj. w Grudziądzu i Bydgoszczy.

Planowany termin powstania myjni w Grudziądzu to pierwsze dwa tygodnie grudnia. Druga inwestycja będzie realizowana na przełomie roku w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej. Otwarcie myjni w Bytomiu spowodowało, że ilość naszych lokalizacji osiągnęła już liczbę 36 punktów na terytorium Polski. Jest to istotny fakt z punktu dalszego rozwoju sieci. Bardzo istotnym elementem wspierającym i przyśpieszającym nasz zasięg terytorialny jest obecna współpraca z PKN Orlen, która nabiera realnych korzyści.

W obecnej sytuacji sformalizowanie 19 umów dzierżawy przy stacjach Polskiego Koncernu można uznać za duży sukces. Przypomnijmy, że powyższa strategia budowy jest konsekwencją podpisania umowy ramowej o współpracy z PKN Orlen w czerwcu 2012 roku. Założenia do tej umowy przewidują otwarcie kilkadziesiąt nowych myjni.

DOKUMENTY KORPORACYJNE

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Informacje prasowe

Pozostałe

Fince Holding S.A.
u
l. Sycowska 44
51-319 Wrocław

budynek Delta Apart House 

lokalizacja w GPS: ul. Sycowska 70

office@fince.pl
tel. +48 71 320 71 38