[su_post field="post_title" default="" before="" after="" post_id="" post_type="post" filter=""]

Liczba robi wrażenie, w przeliczeniu wynik ten przekłada się na ponad 100 tysięcy umytych aut miesięcznie. Jednak na tym nie koniec, w najbliższych latach powstaną nowe myjnie. Nasza marka rozpoczyna też ekspansję na nowe kraje Europy, po Czechach i Ukrainie logo Auto-Spa zawita do Serbii. 

Cały czas unowocześniamy już istniejące myjnie wdrażając nową technologię, zaopatrując stanowiska myjące w ekologiczne ale skuteczne środki myjące. Dla Waszej wygody na myjniach znalazły się rozmieniarki, za usługę można otrzymać fakturę VAT a w niedalekiej przyszłości za mycie zapłacisz kartą. 

Nasza wizja spełnia się, dzięki Nam możecie jeździć czystym autem, dlatego wszystkim myjącym dziękujemy, że zaufaliście Naszej marce. Dzięki Wam wiemy, że to co robimy jest ważne i spotyka się z uznaniem. Obecnie pod marką Auto-Spa działa blisko 200 stanowisk w ponad 50 lokalizacjach. Większość z nich ulokowana jest przy super i hipermarketach TESCO, a niebawem będą przybywać 1- i 2-stanowiskowe myjnie przy stacjach PKN Orlen SA. Zapraszamy!

DOKUMENTY KORPORACYJNE

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Informacje prasowe

Pozostałe

Fince Holding S.A.
u
l. Sycowska 44
51-319 Wrocław

budynek Delta Apart House 

lokalizacja w GPS: ul. Sycowska 70

office@fince.pl
tel. +48 71 320 71 38