[su_post field="post_title" default="" before="" after="" post_id="" post_type="post" filter=""]

Zespół Auto-Spa ma przyjemność ogłosić, że od 24.03.2015 w Bierutowie przy ulicy Wrocławskiej 68 otwarta została nowa myjnia bezdotykowa. Dla Klientów przygotowano nowe rozwiązania. 

Na kierowców czekają dwa stanowiska myjące dostępne 24 h na dobę. Każde stanowisko wyposażone jest w nowatorską technologię mycia bezdotykowego, którą w całości wykonała firma należąca do Grupy Auto-Spa spółka Hydropress. Nowością jest program myjący „pianowanie”, aby go aktywować należy wybrać 1 na panelu sterowania. Kierowca dokładnie poinstruowany jest jak bezpiecznie i fachowo umyć pojazd, gdyż instrukcja zamieszczona jest na jednej ze ścianek myjni. 

Tym co wyróżnia myjnię w Bierutowie to nie tylko nowy program myjący ale również nowe rozwiązania płatnicze. Kierowcy nie muszą już martwić się o drobne by umyć samochód, bowiem myjnię zaopatrzono w system płatności kartami Visa i MasterCard. Instrukcja obsługi o tym jak bezpiecznie dokonać płatności znajduje się przy automacie. 

Cały czas weryfikujemy nowe lokalizacje pod względem możliwości wybudowania myjni w danym miejscu, już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych inwestycji. Jak powiedział Prezes zarządu Pan Dariusz Ilski – otwarcie nowych myjni w kraju i zagranicami to nie jedyny nasz cel. Będziemy także systematycznie wdrażać nowe rozwiązania zwiększające funkcjonalność i prostotę obsługi  na wszystkich naszych myjniach.  

DOKUMENTY KORPORACYJNE

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Informacje prasowe

Pozostałe

Fince Holding S.A.
u
l. Sycowska 44
51-319 Wrocław

budynek Delta Apart House 

lokalizacja w GPS: ul. Sycowska 70

office@fince.pl
tel. +48 71 320 71 38