[su_post field="post_title" default="" before="" after="" post_id="" post_type="post" filter=""]

Auto-Spa ma przyjemność poinformować, że w maju 2016 r. otwarto pierwszą myjnię samochodową na terytorium Rosji działającą pod naszym szyldem. 

Kaługa, to rosyjskie miasto położone 180 km na południowy-zachód od Moskwy. Ta inwestycja zapewni kierowcom z miasta i okolic kompleksową usługę mycia pojazdu. Obiekt ma nie tylko zaspokoić potrzeby kierowców na tamtejszym rynku, ale także sygnalizować, że Spółka z sukcesami wypełnia swoją misję. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, staliśmy się dla wielu długoletnich naszych klientów spółką dostarczającą nie tylko kompleksowe usługi mycia pojazdów, ale i wiarygodnym partnerem biznesowym. 

Myjnia z 10 stanowiskami oferuje nowoczesny rodzaj bezpiecznych technologii zapewniających wysoką, jakości mycia. Jak dotąd jest to największa myjnia jaka działa w naszej grupie. Jest to system wykorzystujący standardową lancę działająca pod ciśnieniem dozującą wodę z użyciem mikroproszku. Rozwiązania dodatkowe, takie jak trzepaczka do dywaników, odkurzacz czy rozmieniarka także cieszą się uznaniem. Rosjanie już docenili naszą markę, na co wskazuje wysoka liczba odwiedzin. Jesteśmy pewni, że technologia spełniać się będzie nawet podczas zimowej aury. 

DOKUMENTY KORPORACYJNE

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Informacje prasowe

Pozostałe

Fince Holding S.A.
u
l. Sycowska 44
51-319 Wrocław

budynek Delta Apart House 

lokalizacja w GPS: ul. Sycowska 70

office@fince.pl
tel. +48 71 320 71 38