[su_post field="post_title" default="" before="" after="" post_id="" post_type="post" filter=""]

Spółka Auto-Spa uruchomiła na swojej myjni w Oleśnicy pierwszy dystrybutor płynu do spryskiwaczy – Easy Sprayer®. Jest to wyjątkowy projekt stworzony z myślą o właścicielach myjni bezdotykowych oraz ich klientach, polegający na dostarczeniu i obsłudze jedynej w swoim rodzaju maszyny, która umożliwia w bardzo łatwy sposób uzupełnić płyn do spryskiwaczy działając na podobnej zasadzie, co dyspozytor na stacji benzynowej. Korzystający z niej użytko

wnicy nalewają wysokiej jakości płyn do spryskiwaczy za pomocą specjalnego pistoletu. 

Wykorzystanie dystrybutora Easy Sprayer® pozwala na oszczędność wynikającą z niższej ceny w porównaniu do zakupu tradycyjnego płynu na stacjach paliwowych. Urządzenie jest bardzo wygodne w użytkowaniu, a jego obsługa jest niezwykle intuicyjna i prosta. Ważną zaletą dystrybutora jest również aspekt ekologiczny i dbanie o środowisko, bowiem dzięki korzystaniu z niego nie zużywa się plastikowych opakowań, co znacząco zmniejsza ich produkcję oraz przedostawanie się do środowiska naturalnego. 

Taka forma tankowania płynu do spryskiwaczy stanowi przyszłość i znaczące ułatwienie dla klientów myjni. Auto-Spa zamierza docelowo wdrożyć program tych urządzeń na wszystkich swoich myjniach. 

 

DOKUMENTY KORPORACYJNE

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Informacje prasowe

Pozostałe

Fince Holding S.A.
u
l. Sycowska 44
51-319 Wrocław

budynek Delta Apart House 

lokalizacja w GPS: ul. Sycowska 70

office@fince.pl
tel. +48 71 320 71 38