[su_post field="post_title" default="" before="" after="" post_id="" post_type="post" filter=""]

Auto-Spa S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2012 r., zrealizowała projekt transformacji cyfrowej, poprzez wdrożenie aplikacji wwwash.pl w całej sieci myjni samochodowych należących do Spółki. W oparciu o sukces projektu i nabyte doświadczenie, Auto-Spa zamierza w najbliższym czasie zaoferować i wdrożyć usługę w większości myjni partnerskich. 

Jest to wynik podpisanej w czerwcu 2017 r. umowy licencyjnej z estońską spółką Barking Oü, dzięki której Auto-Spa stała się głównym sublicencjodawcą oprogramowania z zakresu Internet of Things, które jest dedykowane myjniom samochodowym. Emitent uzyskał prawa do udzielania sublicencji na użytkowanie aplikacji wwwash.pl na terenie Polski, Czech oraz Ukrainy. Auto-Spa S.A. z sukcesem zakończyła wdrażanie aplikacji “wwwash.pl” w sieci myjni Spółki, a do końca br. chce wdrożyć tą usługę w myjniach partnerskich w Polsce i Czechach, które liczą łącznie blisko 251 stanowisk mycia. 

„Pierwszym etapem wprowadzenia na rynek polski rozwiązania „wwwash” jest sieć własna Auto-Spa. Przeprowadziliśmy wdrożenie aplikacji i systemu. Dzisiaj klienci mogą korzystać z pełni funkcjonalności i wygody, jaką oferuje „wwwash”. Proces uruchomienia potwierdził, że działanie jest szybkie i dostępne dla każdego rodzaju myjni. Sieć Auto-Spa dzięki „wwwash” korzysta z nowoczesnego i dostępnego rozwiązania płatniczego oraz udostępniania klientom faktury e-mailem. W kolejnych tygodniach do systemu zostaną dołączone myjnie partnerskie oraz skierujemy ofertę do potencjalnych klientów, czyli właścicieli myjni samochodowych w kraju.” – komentuje Dariusz Ilski, Prezes Zarządu Spółki Auto-Spa S.A. 

Aplikacja wwwash.pl jest wygodnym oraz nowoczesnym systemem płatności mobilnych przy użyciu telefonu komórkowego, dającym pełny i szybki dostęp do faktur za usługę mycia i zapewniającym użytkownikom wygodę oraz sprawność korzystania z usług myjni. Jest to wygodny oraz nowoczesny system umożliwiający lokalizowanie myjni, zamawianie i kontrolę usług, płatności mobilne i dostęp do dokumentacji przy użyciu telefonu komórkowego. Właścicielom myjni samochodowych wwwash.pl stwarza możliwość kompleksowego monitoringu usług świadczonych na rzecz klientów, pełnej analizy danych oraz zarządzania programami lojalnościowymi i daje im dostęp do szerokiej sieci klientów flotowych. W oparciu o korzyści projektu transformacji cyfrowej i nabyte w związku z nim doświadczenie, Auto-Spa S.A. zaoferuje dostęp do platformy wszystkim operatorom myjni samochodowych w Polsce. Taki krok uczyni z aplikacji wwwash.pl nowy model działania w branży myjni samochodowych, przynosząc korzyści zarówno klientom, jak i operatorom myjni oraz zapewni nowy wymiar skuteczności działania oraz analizy danych. Zarząd Spółki pragnie z jednej strony wykorzystać transformację w celu zwiększenia poziomu jakości usług oraz rentowności klientów Auto-Spa i całej branży w Polsce, a jednocześnie zapewnić Spółce pozycję lidera w dziedzinie innowacji technologicznych. 

„Wdrożenie „wwwash” to dwie zasadnicze korzyści dla Auto-Spa. Nowe funkcjonalności dostępne dla klientów zwiększą potencjał sprzedaży do klientów B2C. Z kolei sieci Auto-Spa działanie platformy „wwwash.pl” pozwoli na uzyskanie dostępu do nowej grupy klientów – firm oraz klientów flotowych, co stanowić będzie istotną wartość dla Grupy, która docelowo pragnie w Polsce objąć systemem ponad 1.000 myjni każdego rodzaju.” – zakończył Prezes Ilski. 

Grupa Auto-Spa S.A. zajmuje się zarządzaniem – głównie poprzez operatorów – obiektami samoobsługowych, bezdotykowych myjni samochodowych. Obecnie w sieci Auto-Spa znajdują się łącznie 251 stanowiska mycia – 67 działających myjni na terenie Polski, Czech i Ukrainy. 

Nową aplikację “wwwash.pl” można pobrać pod adresem – https://wwwash.pl/ 

DOKUMENTY KORPORACYJNE

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Informacje prasowe

Pozostałe

Fince Holding S.A.
u
l. Sycowska 44
51-319 Wrocław

budynek Delta Apart House 

lokalizacja w GPS: ul. Sycowska 70

office@fince.pl
tel. +48 71 320 71 38